

The Giadzy Gifting Experienc
Just as we hand-select every item in the Giadzy shop to offer only truly exceptional, best-of-the-best products, we want the shipping experience to feel just as special.
Amarena Cherries
- Regular Price
- $30.50
- Sale Price
- $30.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(21 oz)
Fig Preserves Jam
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Gluten Free Pasta Flour
- Regular Price
- $13.50
- Sale Price
- $13.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Lemon Marmalade With Lemon Peels
- Regular Price
- $8.50
- Sale Price
- $8.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Gluten Free Bread And Pizza Flour
- Regular Price
- $10.00
- Sale Price
- $10.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Dolcetto Wine Jelly
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3.9 oz)
Organic Balsamic Vinegar Modena I.G.P.
- Regular Price
- $36.90
- Sale Price
- $36.90
- Regular Price
-
$36.90
- Unit Price
- per
(8.4 oz)
Semola Flour
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
"00" Pasta Flour
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Pizza & Focaccia Flour
- Regular Price
- $5.50
- Sale Price
- $5.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Moscato Wine Jelly
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3.9 oz)
Balsamic Vinegar Modena I.G.P.
- Regular Price
- $28.50
- Sale Price
- $28.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.4 oz)
Bitter Orange Marmalade
- Regular Price
- $8.50
- Sale Price
- $8.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Gluten Free Pizza Flour
- Regular Price
- $16.50
- Sale Price
- $16.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(2.2 lbs)
Wild Blueberry Jam
- Regular Price
- $11.50
- Sale Price
- $11.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Apricot Jam
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Peach Preserves Jam
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Strawberry Jam
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Amarena Cherries Small
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.1 oz)
Mini Jam Sampler
- Regular Price
- $22.50
- Sale Price
- $22.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 1.5-oz jars)
Lievito Active Dry Yeast Tin
- Regular Price
- $5.20
- Sale Price
- $5.20
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3.5 oz)
Carnaroli Rice Flour
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.4 lbs)
Mara de Bois Wild Strawberry Jam
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Organic White Wine Vinegar Dressing
- Regular Price
- $17.50
- Sale Price
- $17.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.5 oz)
Carnaroli Rice Flour in Glass
- Regular Price
- $17.50
- Sale Price
- $17.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Italian Alpine Wildflower Honey
- Regular Price
- $19.50
- Sale Price
- $19.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(14.1 oz)
Arbutus Honey
- Regular Price
- $20.50
- Sale Price
- $20.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.8 oz)
Chestnut Honey
- Regular Price
- $16.50
- Sale Price
- $16.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(14.1 oz)
Balsamic Vinegar Vivace 3 year
- Regular Price
- $39.50
- Sale Price
- $39.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.4 oz)
Cookie & Cake Flour
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Calabrian Chili Pasta Box
- Regular Price
- $61.00
- Sale Price
- $61.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 items)
Truffle Pasta Box
- Regular Price
- $75.00
- Sale Price
- $75.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 items)
Simply Perfect Pasta Kit
- Regular Price
- $57.00
- Sale Price
- $57.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 items)
Choose-Your-Own Pasta Adventure Box
- Regular Price
- $72.00
- Sale Price
- $72.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(6 items)
Lasagna Box
- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5 items)
Festa Della Pizza Box
- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5 items)
Sheet Pan Lasagna Box
- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5 items)