
All
Basil Infused Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $9.50
- Sale Price
- $9.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3.38 fl oz)
Giada's Kitchen Signed Book
- Regular Price
- $32.50
- Sale Price
- $32.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Giada at Home Signed Book
- Regular Price
- $32.50
- Sale Price
- $32.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Weeknights with Giada Signed Book
- Regular Price
- $32.50
- Sale Price
- $32.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Giada's Feel Good Food Signed Book
- Regular Price
- $32.50
- Sale Price
- $32.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Tour De Pasta Box
- Regular Price
- $47.00
- Sale Price
- $47.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3 items)
Eat Better, Feel Better Box
- Regular Price
- from $60.00
- Sale Price
- from $60.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(Box with Signed Book)
Toketti di Pane Carasau Flatbread Crackers
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(7 oz)
Taralli Cacio e Pepe
- Regular Price
- $5.50
- Sale Price
- $5.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.81 oz)
Taralli Traditional
- Regular Price
- $5.50
- Sale Price
- $5.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.81 oz)
Dark Chocolate Bunny
- Regular Price
- $17.60
- Sale Price
- $17.60
- Regular Price
-
$22.00
- Unit Price
- per
(3.52oz)
Extra Dark Cremino Chocolate Easter Egg
- Regular Price
- $54.40
- Sale Price
- $54.40
- Regular Price
-
$68.00
- Unit Price
- per
(15.87oz)
Dark Chocolate-Covered Breadsticks
- Regular Price
- $15.00
- Sale Price
- $15.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(7oz)
Organic Whole Wheat Penne Rigate Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Organic Whole Wheat Mezzi Rigatoni Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Simply Perfect Pasta Kit
- Regular Price
- $57.00
- Sale Price
- $57.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 items)
Organic Penne Rigate Pasta
- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Sicilian I.G.P. Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $23.50
- Sale Price
- $23.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(16.9 fl oz)
Organic Sicilian Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $23.50
- Sale Price
- $23.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(16.9 fl oz)
Sicilian D.O.P. Valle del Belice Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $23.50
- Sale Price
- $23.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(16.9 fl oz)
Cherry Jam
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(12.3 oz)
Heart-Shaped Tin with Assorted Chocolates
- Regular Price
- $38.50
- Sale Price
- $38.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5.29 oz)
Small Bluefin Tuna Fillets in Olive Oil
- Regular Price
- $33.50
- Sale Price
- $33.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(3.9 oz)
Black Olive Paste
- Regular Price
- $9.50
- Sale Price
- $9.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(6.34 oz)
Organic Rigatoni Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Organic Fettuccine Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Organic Linguine Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Organic Spaghetti Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
Organic Bucatini Pasta
- Regular Price
- $10.50
- Sale Price
- $10.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(1.1 lbs)
White Moor's Head Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $58.00
- Sale Price
- $58.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(16.9 fl oz)
Choose-Your-Own Pasta Adventure Box
- Regular Price
- $72.00
- Sale Price
- $72.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(6 items)
White Chocolate with Nuts Bar
- Regular Price
- $29.50
- Sale Price
- $29.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5.3 oz)
Classic and Dark Cremino Chocolate Bag
- Regular Price
- $52.00
- Sale Price
- $52.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(8.82 oz)
Calabrian Chili Pasta Box
- Regular Price
- $61.00
- Sale Price
- $61.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(4 items)
Moor's Head Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $58.00
- Sale Price
- $58.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(16.9 fl oz)
Pizza Flour
- Regular Price
- $6.50
- Sale Price
- $6.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(2.2 lbs)
Crunchy Chocolate Covered Torrone Bar
- Regular Price
- $13.50
- Sale Price
- $13.50
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(5.29 oz)
Organic Pitted Olives in Peranzana Extra Virgin Olive Oil
- Regular Price
- $13.00
- Sale Price
- $13.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(6.7 oz)
Organic Artichoke Bruschetta
- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
(6.35 oz)
Shop our selection of the best products imported directly from Italy, from pasta to sauces to olive oils. Here you'll find all you need to cook amazing and uncomplicated foods that the whole family will love!
Other Related Collections
