SIGN UP FOR 10% OFF ON YOUR FIRST GIADZY ORDER

NOW SHIPPING TO U.S. TERRITORIES & ISLANDS

All

  • Filter by:  

Celebration Box

Regular Price
$99.00
Sale Price
$99.00
Regular Price
Unit Price
per 
(7 items)

La Dolce Vita Box

Regular Price
$117.00
Sale Price
$117.00
Regular Price
Unit Price
per 
(5 items)

Italian Happy Hour Kit

Regular Price
$45.00
Sale Price
$45.00
Regular Price
Unit Price
per 
(5 items)

Tuscan Salt Blend Large

Regular Price
$19.50
Sale Price
$19.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.82 oz)
Subscriptions are here!

A new way to experience Giadzy

Gluten Free Mafalde Corte Pasta

Regular Price
$7.50
Sale Price
$7.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.1 oz)

Gluten Free Stelline Pasta

Regular Price
$7.50
Sale Price
$7.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.1 oz)

Olio & Aceto Box

Regular Price
$91.00
Sale Price
$91.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3 items)

Pasta Box

Regular Price
$32.00
Sale Price
$32.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3 items)

Pantry Staple Box

Regular Price
$95.00
Sale Price
$95.00
Regular Price
Unit Price
per 
(7 Items)

Hazelnut Oil

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.3 fl oz)

Organic Pappardelle Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Spaghetti Chitarra Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Bucatini Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

6 Italiana Dinners, Pronto

Regular Price
$109.00
Sale Price
$109.00
Regular Price
Unit Price
per 
(9 items)

Cookies D'Italia Box

Regular Price
$60.00
Sale Price
$60.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3 items)

Organic Fusilli Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Sicilian Pistachio Spread

Regular Price
$25.50
Sale Price
$25.50
Regular Price
Unit Price
per 
(7.06 oz)

Organic Fregola

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Sun-Dried Tomatoes In Oil

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.81 oz)

Whole Peeled Tomatoes

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(19.4 oz)

Spaccatelle Diced Tomatoes

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(19.4 oz)

Datterini Tomatoes

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(19.4 oz)

Tomato Passata

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(19.4 oz)

Extra Virgin Olive Oil DOP

Regular Price
$25.50
Sale Price
$25.50
Regular Price
Unit Price
per 
(17oz)

Arborio Rice

Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 
(2.2 lbs)

Red Wild Rice

Regular Price
$7.50
Sale Price
$7.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Asparagus Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Saffron Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Artichoke Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Porcini Mushroom Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Italian Pine Nuts

Regular Price
$19.50
Sale Price
$19.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.76 oz)

Gold Wrapped Extra Virgin Olive Oil

Regular Price
$24.50
Sale Price
$24.50
Regular Price
Unit Price
per 
(17 oz)

Baciami! Exclusive Design Apron

Regular Price
$110.00
Sale Price
$110.00
Regular Price
Unit Price
per 
(One Size)

Organic Spaghettoni Pasta

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Italiana Spa Day Kit

Regular Price
from $81.00
Sale Price
from $81.00
Regular Price
Unit Price
per 
(White Rice Flour)

Acacia Flowers Honey

Regular Price
$20.50
Sale Price
$20.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.10 fl oz)

The Sweetness of Doing Nothing Book

Regular Price
$15.99
Sale Price
$15.99
Regular Price
Unit Price
per 
()

Basil Infused Extra Virgin Olive Oil

Regular Price
$9.50
Sale Price
$9.50
Regular Price
Unit Price
per 
(3.38 fl oz)

Giada's Kitchen Signed Book

Regular Price
$32.50
Sale Price
$32.50
Regular Price
Unit Price
per 
()
Shop our selection of the best products imported directly from Italy, from pasta to sauces to olive oils. Here you'll find all you need to cook amazing and uncomplicated foods that the whole family will love!