SIGN UP FOR 10% OFF ON YOUR FIRST ORDER

All

  • Filter by:  

Easter Entertaining Box

Regular Price
$56.00
Sale Price
$56.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3 items)

Bunny Tin With Mini Chocolate Eggs

Regular Price
$20.00
Sale Price
$20.00
Regular Price
Unit Price
per 
(2.3 oz)

Dark Chocolate Easter Egg

Regular Price
$27.00
Sale Price
$27.00
Regular Price
Unit Price
per 
(5.3 oz)

Milk Chocolate Easter Egg

Regular Price
$27.00
Sale Price
$27.00
Regular Price
Unit Price
per 
(5.3 oz)

Milk Chocolate Bunny

Regular Price
$19.00
Sale Price
$19.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3.5 oz)

Sweet Bambino Easter Box

Regular Price
$46.00
Sale Price
$46.00
Regular Price
Unit Price
per 
(2 items)

Large Milk Chocolate Easter Egg

Regular Price
$53.00
Sale Price
$53.00
Regular Price
Unit Price
per 
(1.4 lbs)

Milk Chocolate Chick

Regular Price
$19.00
Sale Price
$19.00
Regular Price
Unit Price
per 
(3.5 oz)

Easter Egg Tin With Mini Chocolate Eggs

Regular Price
$22.00
Sale Price
$22.00
Regular Price
Unit Price
per 
(2.7 oz)

Mini Assorted Chocolate Eggs in Tin

Regular Price
$13.50
Sale Price
$13.50
Regular Price
Unit Price
per 
(5.3 oz)

Organic Bucatini Lunghi Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Bucatini Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Italian Lemon Honey

Regular Price
$9.50
Sale Price
$9.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Organic Paccheri Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Nodi Marini Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Peeled Sicilian Almonds

Regular Price
$9.50
Sale Price
$9.50
Regular Price
Unit Price
per 
(3.5 oz)

Lavender Honey

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Italian Sunflower Honey

Regular Price
$9.50
Sale Price
$9.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Organic Manfredi Lunghi Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Fusilli Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Spaghetti Chitarra Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Orange Honey

Regular Price
$14.50
Sale Price
$14.50
Regular Price
Unit Price
per 
(12.3 oz)

Organic Sicilian Extra Virgin Olive Oil

Regular Price
$23.50
Sale Price
$23.50
Regular Price
Unit Price
per 
(16.9 fl oz)

Sicilian Pistachio Spread

Regular Price
$25.50
Sale Price
$25.50
Regular Price
Unit Price
per 
(7.06 oz)

Arborio Rice

Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 
(2.2 lbs)

Red Wild Rice

Regular Price
$7.50
Sale Price
$7.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Eucalyptus Honey

Regular Price
$15.50
Sale Price
$15.50
Regular Price
Unit Price
per 
(12.3 oz)

Organic Fregola

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Hazelnut Oil

Regular Price
$12.50
Sale Price
$12.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.3 fl oz)

Asparagus Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Saffron Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Artichoke Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Porcini Mushroom Risotto Kit

Regular Price
$8.50
Sale Price
$8.50
Regular Price
Unit Price
per 
(8.8 oz)

Organic Spaghettoni Pasta

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Acacia Flowers Honey

Regular Price
$20.50
Sale Price
$20.50
Regular Price
Unit Price
per 
(14.10 fl oz)

Organic Whole Wheat Penne Rigate Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Penne Rigate Pasta

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Organic Whole Wheat Mezzi Rigatoni Pasta

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(1.1 lbs)

Cherry Jam

Regular Price
$10.50
Sale Price
$10.50
Regular Price
Unit Price
per 
(12.3 oz)
Shop our selection of the best products imported directly from Italy, from pasta to sauces to olive oils. Here you'll find all you need to cook amazing and uncomplicated foods that the whole family will love!